Trávník do: 3 500 m2
Robotická sekačka Robomow RS635 PRO včetně domečku
Robotická sekačka Robomow RS635 PRO včetně domečku

Robotická sekačka Robomow RS635 PRO včetně domečku

Výkonná robotická sekačka pro sečení velkých ploch do 3 500 m2. Výkonné sečení se záběrem 56 cm s nejlepším dosekáváním okrajů na trhu pro velké domácí zahrady.

Dostupnost:

Skladem v e-shopu
(Ve středu je to u Vás)

 

Obj. číslo:

200068

Výrobce:

Robomow

81 990

67 760 Kč bez DPH

ks

Poradíme Vám s výběrem.

Volejte HOT LINE +420 739 485 372 nebo nám zanechte vzkaz.

Hledáte sekačku, která vám ušetří čas i peníze? Máte velkou zahradu, jejíž údržba vyžaduje mnoho času? Chcete nebo potřebujete mít špičkovou techniku dnešní doby doma na zahradě? nehledejte! RS 635 od firmy Robomow je nejlepší automatická sekačka této značky, která byla zkonstruována tak, aby Váš trávník sekala zcela sama, přitom šetřila Vaše peníze, jednoduše se obsluhovala, měla jednoduchý a nenáročný servis.

 

V přehledném menu RS 635 stačí pouze nastavit týdenní program a pak jen můžete sledovat, jak sekačka v nastavené dny a časy sama vyjede z nabíjecí stanice. Vlastně ji nemusíte ani sledovat – díky tomu, že sekačka Robomow je plně automatická, můžete svůj čas věnovat zajímavějším činnostem! Sekačka Robomow seká za vás!

 

Robomow RS 635 je jedna z nejefektivnějších, robustních robotických sekaček na trhu a je navržena pro velké domácí zahrady s plochou 3500 m2. Její silné nože mají dostatečný výkon, aby snadno zvládly první sekání v sezóně, a to i ve vysoké trávě.Tento model sekačky záběr 56 cm a je vybaven dvěma robustními noži s funkcí mulčování a zároveň využívá nejmodernější technologii recyklace posekané trávy. Posekanou trávu díky tomu není třeba sbírat – nadrobno posekaná tráva zůstává ležet v trávníku, kde při svém rozkladu do půdy uvolňuje prospěšnou organickou hmotu a živiny. Vzhledem k tomu, že tráva obsahuje 85% vody, napomáhá zapadávání drobných nasekaných částeček trávy tomu, že trávník není třeba tak často zavlažovat a hnojit.

 

Na konci každé operace se Robomow® RS 635 vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde zůstane do následující plánované operace. Díky tomu je zaručena perfektní údržba vašeho trávníku i tehdy, pokud se nacházíte mimo domov! RS 635 nabízí i další pokročilé funkce, jako je například  sekání podél okrajů, schopnost přejet do další naprogramované zóny(druhá část zahrady třeba za domem), i když je přitom zapotřebí přejet chodník nebo terasu, možnost sekání ve 4 různých zónách, či schopnost vjíždět na trávník na různých místech.

 

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy.

RS 635 je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® RS 630 konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma.Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Najdete jinou takovou sekačku?

Od sezóny 2016 je stroj vybaven GSM modulem s již vloženou SIM kartou. Stroj komunikuje s majitelem pomocí SMS zpráv. Je možné kdykoli vzdáleně vyvolat dotaz na aktuální činnost stroje. Stroj naopak sám informuje majitele o případných potížích při sečení(vyjetí mimo obvod, zablokované sečení, problém s motorem atd.). Veškerá data z provozu stroje je možné odeslat do servisního střediska odkud je možné s jejich pomocí zjistit příčinu nebo konkrétní problém stroje. Následně je možné majiteli na dálku poradit nebo zaslat konkrétní díl k svépomocné opravě(s instruktážním videem). Ušetří se opět třeba zbytečné zasílání stroje do servisu a celý servisní proces se může zrychlit, zlevnit a zjednodušit.

Proč sekat trávník sami, když můžete mít Robomow?

 

Robomow RS 635 nabízí:
• Šířku záběru 56 cm díky dvěma robustním nožům s funkcí mulčování – bezkonkurenční mulčování s technologií recyklace posekané trávy.
• Uživatelem nastavitelnou ochranu proti krádeži a systém pro deaktivaci zařízení.
• Manuální ovládání pro manuální sekání na úzkých místech.
• Ochranu proti krádeži a alarm pro lepší zabezpečení.
• Režim sekání podél okrajů – díky přesahu nože za půdorys kol dokáže Robomow důkladně vysekat všechny okraje.

 

Robomow

Robomow robotické sekačky jež patří k nejlepším výrobkům na trhu. Na výrobu Robomow je kladen veliký důraz zejména z pohledu kvality výroby. Každý stroj je pečlivě testován. Robomow je jediná Robotická sekačka na trhu, která natolik silné sečení, že poseká i vyšší trávník. Robomow automaticky seká při jízdě po okraji a díky uložení nožů přes dráhu kol dosekává k okraji trávníku, čímž se naprosto odlišuje od své konkurence. Automatické sekačky Robomow jsou koncipovány tak, že na trávníku tráví méně času oproti konkurenčním strojům a dávají Vám tak více volného času pro Vaše aktivity.Tento model komunikuje s majitelem pomocí displeje nebo aplikace v chytrém telefonu a navíc je již v základu vybaven GSM modulem pro vzdálenou komunikaci s majitelem i servisním střediskem. Všem strojům zajišťujeme rychlý a kvalitní servis, zimní údržbu atd... v rámci ČR i SR.

Robomow je mezi konkurencí jako jediný navržen tak, aby si většinu dílů byl schopen sám majitel vyměnit doma na zahradě bez použití nářadí. Potřebné díly je možné zaslat do druhého dne majiteli i s instruktážním videem. Šetříme Váš čas...

Parametry výrobku:

Porovnat

Šířka sečení (záběr):

56 cm

Výška sečení:

20 - 80 mm

Hlučnost:

Režim eco: 66 db, vysoká zátěž: naměřeno – 72 db, garantováno – 74 db

Váha:

20 kg

Záruka:

36 měsíců

Doporučená plocha trávníku:

3600 m2

Maximální plocha trávníku:

5000 m2

GSM:

GSM modul v ceně

Zabezpečení proti krádeži:

Ano

Průměrná pracovní doba:

80 - 100 minut

Kapacita baterie:

6 Ah

Spotřeba energie:

34 kWh/měsíc

Poháněná kola:

Ano

Výkon sekačky:

400 W

Doba nabíjení:

90 - 110 minut

Hlídací pes

Poslat info známému