Trávník do: 1 200 m2
Robotická sekačka Robomow RC312 PRO včetně domečku
Robotická sekačka Robomow RC312 PRO včetně domečku

Robotická sekačka Robomow RC312 PRO včetně domečku

Výkonná robotická sekačka pro sečení středních zahrad do 1 200 m2. Výkonné sečení se záběrem 28 cm s nejlepším dosekáváním okrajů na trhu pro zahrady. Nyní s domečkem pro sekačku v ceně.

Dostupnost:

Skladem v e-shopu
(Ve čtvrtek je to u Vás)

 

Obj. číslo:

200062

Výrobce:

Robomow

50 990

42 141 Kč bez DPH

ks

Poradíme Vám s výběrem.

Volejte HOT LINE +420 739 485 372 nebo nám zanechte vzkaz.

Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RS 312je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě.

V přehledném menu RS 312 stačí pouze nastavit týdenní program a pak jen můžete sledovat, jak sekačka v nastavené dny a časy sama vyjede z nabíjecí stanice. Vlastně ji nemusíte ani sledovat – díky tomu, že sekačka Robomow je plně automatická, můžete svůj čas věnovat zajímavějším činnostem! Sekačka Robomow seká za vás!

Robomow RC 304  je vybaven jedním masivním a ostrým žacím nožem o průměru 28 cm s nízkou hlučností se silným elektromotorem se snímačem zatížení a přehřátí(ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Žací nůž je uložen spřesahem obrysu zadního pravého kola. Toto uložení výhodu v dosekávání okrajů. Nůž se dostane k okraji trávníku, kde stroje s nožem uloženým uprostřed stroje nemají šanci okraj dosekat a zanechávají široký neposekaný pruh po obvodu.  Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Stroj není vybaven žádným nárazníkem, je eliminováno místo případných poruch. Náraz je vnímán motory pojezdu. Při nárazu se zvýší odběr energie. Tento systém je velice dobře nastaven, překážky stroj zaznamená a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez nářadí a pomoci odborného servisu.

Pokud nezvolíte instalaci naší firmou (lze objednat jako placenou službu) je i tak instalace sekačky velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme  nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci.  Žádné nastavování  týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkrenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie(prodlužuje životnost).

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů, aplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu jeRobomow®  konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!!  Najdete jinou takovou sekačku?

Novinkou letošního roku je rozšíření servisních služeb. Nově jsou stroje vybaveny provozní historíí. Pomocí Vaší mobilní aplikace je  servisní centrum schopno načíst veškeré provozní údaje a na dálku provést dignostiku potíží stroje. Tímto uživateli opět ušetříme čas, starosti se zasíláním do servisu atd.

 

Robomow RS 312 nabízí:
• Šířku záběru 28 cm díky robustnímu noži s funkcí mulčování – bezkonkurenční mulčování s technologií recyklace posekané trávy.
• Uživatelem nastavitelnou ochranu proti krádeži a systém pro deaktivaci zařízení.
• Manuální ovládání pro manuální sekání na úzkých místech.
• Ochranu proti krádeži a alarm pro lepší zabezpečení.
• Režim sekání podél okrajů – díky přesahu nože za půdorys kol dokáže Robomow důkladně vysekat všechny okraje.

 

Robomow

Robomow robotické sekačky jež patří k nejlepším výrobkům na trhu. Na výrobu Robomow je kladen veliký důraz zejména z pohledu kvality výroby. Každý stroj je pečlivě testován. Robomow je jediná Robotická sekačka na trhu, která natolik silné sečení, že poseká i vyšší trávník. Robomow automaticky seká při jízdě po okraji a díky uložení nožů přes dráhu kol dosekává k okraji trávníku, čímž se naprosto odlišuje od své konkurence. Automatické sekačky Robomow jsou koncipovány tak, že na trávníku tráví méně času oproti konkurenčním strojům a dávají Vám tak více volného času pro Vaše aktivity.Tento model komunikuje s majitelem pomocí displeje nebo aplikace v chytrém telefonu a navíc je již v základu vybaven GSM modulem pro vzdálenou komunikaci s majitelem i servisním střediskem. Všem strojům zajišťujeme rychlý a kvalitní servis, zimní údržbu atd... v rámci ČR i SR.

Robomow je mezi konkurencí jako jediný navržen tak, aby si většinu dílů byl schopen sám majitel vyměnit doma na zahradě bez použití nářadí. Potřebné díly je možné zaslat do druhého dne majiteli i s instruktážním videem. Šetříme Váš čas...

Parametry výrobku:

Porovnat

Šířka sečení (záběr):

28 cm

Výška sečení:

15 - 60 mm

Hlučnost:

Režim eco: 64 db, vysoká zátěž: naměřeno – 67,9 db, garantováno – 69 db

Váha:

11,4 kg

Záruka:

36 měsíců

Doporučená plocha trávníku:

1200 m2

Maximální plocha trávníku:

2000 m2

GSM:

GSM modul v ceně

Zabezpečení proti krádeži:

Ano

Průměrná pracovní doba:

60 - 70 minut

Kapacita baterie:

3,0 Ah

Spotřeba energie:

18 kWh/měsíc

Poháněná kola:

Ano

Výkon sekačky:

200 W

Doba nabíjení:

70 - 90 minut

Hlídací pes

Poslat info známému