Záběr: 35 cm
Broušení vřetena 14' - 10 nožů
Broušení vřetena 14' - 10 nožů

Broušení vřetena 14' - 10 nožů

Profesionální nabroušení vřetena a spodního nože pro vřetenové sekačky Allett - Atco a příbuzné konstrukce (Suffolk Punch, Webb, Qualcast). Šířka vřetena 14' resp. 35 cm.

Dostupnost:

Vyhotovení za 5 dnů

 

Obj. číslo:

200120-1410

1 115

921 Kč bez DPH

ks

Poradíme Vám s výběrem.

Volejte HOT LINE +420 739 485 372 nebo nám zanechte vzkaz.

Broušení 10 nožového vřetena velikosti 14" (35cm).

 

Postup pro objednání broušení:

  • Vložte do nákupního košíku tento produkt  resp. službu. 
  • Pokračujte v objednávce jako byste nakupovali jakékoli jiné zboží a dokončete objednávku.
  • Vyjměte z vaší sekačky vřeteno a zabalte vřeteno do krabice. Nejlepší je krabice od pročesávače resp. skarifikátoru pokud ji máte. Pokud si nevíte rady, jak jednoduše vřeteno z vaší sekačky vyjmout, přečtete si návod k vaší sekačce nebo shlédněte video níže případně klikněte zde.
    • Pro vyjmutí vřetena budete potřebovat imbusový klíč, který jste obdrželi se sekačkou nebo kazetou QX. Nejprve je potřeba povolit  čtyři šrouby na bočním krytu. Následně po odstranění držáku koše povolte na každé straně jeden šroub držící kazetu se šasím. Pak stačí jen vřeteno za držák vytáhnout.
  • Vřeteno musí být před umístěním do brusky zbaveno hrubých nečistot, proto prosím vřeteno zasílejte bez hrubého znečištění. Pokud vřeteno dorazí znečištění, budeme Vám následně nuceni účtovat poplatek 150,- včetně DPH za jeho očištění.
  • Pošlete poštou nebo jinou přepravní službou na naši kontaktní adresu: Anglicky-travnik.cz, Valcířská 522, 738 01 Frýdek-Místek - Lískovec
  • Nabroušené vřeteno vám bude doručeno poštou nebo přepravní společností. Přepravu zpět k vám hradíme my.

 

Hlídací pes

Poslat info známému